Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu

Pogoń pewnie wygrywa

Kolejne trzy punkty dorzucili dzisiaj piłkarze MKP Pogoń Siedlce do kolekcji. Mecz z drużyną KP Piaseczno zakończył się wynikiem 4:2 (2:0).

Za pochwałę zasługuje występ Jacka Kosmalskiego, który popisał się klasycznym hat-trikiem zdobywając trzy gole w meczu. Łącznie Kosmalski zdobył 13 goli w tym sezonie dla siedleckiej drużyny. Tym samym, Pogoń Siedlce z kompletem 33 punktów (30 zwycięstw, 3 remisy, 2 porażki, 41 bramki zdobyte, 20 stracone) utrzymała się na pozycji lidera III ligi łódzko-mazowieckiej po 15tu kolejkach, jednocześnie kończąc spotkania w rundzie letnio-jesiennej.

Bramki dla Pogoni strzelili: Marcin Paczkowski 20 minuta, Jacek Kosmalski 39,49 i 85 minuta. Gratulujemy i czekamy na rundę wiosenną.